Choinka w centrum

26-12-2009 | , ,

choinka

Miejsce wykonania panoramy

4 komentarze do “Choinka w centrum”

  1. Chustka pisze:

    Szkoda, że centrum J-L tak słabo oświetlone. Przez to słabo czuć świąteczny nastrój 🙂 Przynajmniej choinka do połowy przystrojona światełkami 😀

  2. Zgadzam się… w Laskowicach kompletnie nie czuć Świąt Bożego Narodzenia… nie ma śniegu, brakuje choinek przystrojonych światełkami, nawet mało „wystaw” świątecznych… szkoda – bo takie drobne rzeczy też budują klimat tego święta.

  3. Kamil pisze:

    Heh, co to — zabrakło światełek na dolną połowę? 😉 A i górna wygląda, jakby strojona była metodą „na lasso” 😀 Fakt, szkoda że się nie postarali, bo o ile te wszystkie dekoracja są „cheesy” — to jednak miło się przespacerować w mieście ustrojonym lampkami w okresie świątecznym.

  4. 🙂 „Lasso” nie było nigdzie używane… ale fakt, że ciężko mi było zrobić tą panoramę… bo chciałem doświetlić i pierwszy plan oraz same światełka na choince… ale w rzeczywistości to bardzo ciemno tam jest… za ciemno :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka