Sobota w Jelczu-Laskowiach

11-02-2013 | , ,

sobota_w_jelczu-laskowicach

Miejsce wykonania panoramy

9 komentarze do “Sobota w Jelczu-Laskowiach”

 1. Kamil pisze:

  Heh, no taka fajna pogoda, jakby nie teraz robione 😉 Gdzieś Ty wlazł, btw?

 2. Robione z klatki schodowej w bloku, w tą sobotę (09.02.2013r.), ale wcale ciepło nie było – sam trochę przemarzłem 🙂

 3. Kamil pisze:

  Już myślałem, że na jakimś billboardzie wisiałeś 😉

 4. Mało brakowało – nikt mi nie chciał drzwi do tej klatki otworzyć 😉

 5. Bogdan pisze:

  Dla mnie to miejsce nie do poznania…wow;)

 6. Może nie wyglądało by to tak źle, gdyby nie wszędobylskie obleśne billboardy 😉

 7. Bogdan pisze:

  Dokładnie…

 8. mikoj50 pisze:

  Następne zdjęcie, którego opisanie może zająć kilka wieczorów. Kiedyś do niego wrócę, dzisiaj już nie mam czasu, ale wszystkie są świetne. Ja, z racji wieku (za tydzień 55) pamiętam, jak nie było w tym miejscu ani jednego domu, kotłowni, targowiska, ronda i kilku dróg. Pomimo, że mieszkam na parterze, pod numerem 18, to widziałem przejeżdżające pociągi. Kiedyś Wam opiszę pewne wydarzenie, które z pewnością Was zainteresuje.

  Pozdr….. JM

 9. Każde zdjęcia to osobna historia 🙂 Ja również pamiętam to skrzyżowanie, które zamiast tego ronda tam się znajdowało – dosyć często zdarzały się tam stłuczki… Targowisko też pamiętam w innym miejscu jeszcze (obok obecnej siedziby MGCK) oraz pusty plac tam, gdzie obecnie jest Intermarche… obok był sklep Plus (obecnie Biedronka)… i znalazło by się jeszcze wiele ciekawych rzeczy do napisania 🙂

  Oczywiście na Pana historie, to coś więcej niż wspominki, które zawsze warto wyróżnić, więc jestem gotów zamiast pozostawiać je w komentarzach, umieszczać zaraz pod zdjęciami, bo są tego warte 🙂

  Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka