Uroczystości przy dębie Słowianin

18-06-2014 | ,

uroczystosci_przy_slowianinie

Miejsce wykonania panoramy

4 komentarze do “Uroczystości przy dębie Słowianin”

 1. Jacek Mikołajczyk pisze:

  Dzisiaj, po niespełna tygodniu od dnia uroczystości, na spokojnie mogę ocenić, że warto było 🙂 Wszystko, co było zaplanowane, się odbyło. Ważne, że w sposób naturalny i bez specjalnych zabiegów socjotechnicznych. Była wycieczka rowerowa, była przerwa na czas uroczystości pod Słowianinem, był ciąg dalszy wycieczki. Kamień piękny, wiersze sławiące Słowianina wspaniałe, rysunki go przedstawiające bardzo ładne a ciasteczka „Słowianki” przygotowane przez Panie z nowego Koła Gospodyń w Dębinie, bardzo smaczne. Jak do tego doda się szczere zaangażowanie wielu osób uczestniczących w przygotowanie uroczystości i całej oprawy z tym związanej, to jest z czego się cieszyć i będzie co wspominać. Dziękuję Ci Wojtku, że przyjąłeś zaproszenie do zrobienia pierwszej fotografii Słowianina, bo to był początek tego, co udało nam się osiągnąć. Bardzo cieszę się, że udało się wokół tej idei skupić tak wielu zacnych ludzi, którym dziękuję za za pomoc i zaangażowanie. Twoje fotki spod dębu pozwolę sobie wykorzystać do kolejnych informacji o Słowianinie.
  Wojtku, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

 2. Muszę potwierdzić, że mimo kapryśnej pogody kameralna impreza pod Słowianinem była bardzo udana – ale nie mogło być inaczej, jak się tyle miłych i sympatycznych ludzi zgromadzi w jednym miejscu i o jednej porze 🙂

  P.S. Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

 3. Jacek Mikołajczyk pisze:

  Wojtuś! Viktoria!

  Dzięki za wszystko.

  Jacek

 4. Cieszę się niezmiernie i gratuluję równocześnie 🙂 Brawoooo! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2020 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka