CSiR JL

11-12-2014 |

csirjl

Miejsce wykonania panoramy

2 komentarze do “CSiR JL”

  1. Jacek pisze:

    Dawno tamtędy nie szedłem, a autko w naprawie, dlatego Twoja fotografia Wojtku, doskonale uaktualnia moją wiedzę o stanie zaawansowania inwestycji. Widać, że dzień otwarcia zbliża się milowymi krokami. Sam obiekt robi na mnie duże wrażenie. Myślę, że wnętrza zrobią jeszcze większe, oczywiście na +. W napisie z nawą obiektu brakuje mi myślnika między wyrazami Jelcz (-) i Laskowice, oprócz tego OK 🙂 Ale czy ten myślnik jest obowiązkowy?

  2. Chyba najładniejszy obiekt w naszym mieście, a w każdym bądź razie, bardzo fotogeniczny 🙂 Mi jakoś też brakuje tego myślnika, sam go wszędzie stawiam, ale może faktycznie niepotrzebnie? Fakt, faktem – że taki jeden myślnik może sporo kosztować przy wymianie ew. dokumentów czy różnych tablic i znaków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka