Remont Oławskiej 253

10-05-2018 |

Remont oławskiej 253

Miejsce wykonania panoramy

5 komentarze do “Remont Oławskiej 253”

 1. Bogdan pisze:

  Pamiętam….lody włoskie na dole ,Babcia no górze….i te Jej pierogi..najlepsze na świecie. 🙂

 2. Nadine pisze:

  My Family used own this building till 1907 and lived in the house next to it (251)until they had to flee in 1945. I love your pictures and would love to know more about its history after WW II. Kind regards.

  1. Hello Nadine.

   Thank you very much for your interesting comment!

   It’s even more interesting, because my family lived in this house after WWII. Write me an email, please (wojciech@grzanka.pl) – I think this will be the most convenient way to answer your questions.

   Best wishes.
   Wojtek

   1. jutrzenka pisze:

    Dzień dobry Panie Wojtku,
    jesteśmy obecnymi właścicielami tego budynku, przeprowadzamy jego rewitalizację i bardzo jesteśmy zainteresowani wszelkimi informacjami na jego temat. Chętnie sie spotkamy, pokażemy obecny stan budynku i wymienimy się informacjami na jego temat.
    Pozdrawiamy Przemek i Jarek

    1. Dzień dobry! Bardzo dziękuję za propozycję, z której chętnie skorzystam 🙂 Napiszę do Państwa maila i już prywatnie będziemy mogli się umówić na spotkanie. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2020 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka