Dąb za drugim stawem

18-10-2018 |

Dąb za drugim stawem

Miejsce wykonania panoramy

11 komentarze do “Dąb za drugim stawem”

 1. Bogdan pisze:

  Zaczyna być kolorowo w plenerze…

  1. W tym roku mamy prawdziwą polską, złotą jesień 🙂

 2. Grzegorz pisze:

  Piękne drzewo

  1. Jedno z piękniejszych w naszej okolicy 🙂

   1. Grzegorz pisze:

    Miało miejsce to się rozrosło jak powinno 😉 za 100 lat jak wytrwa to będzie kolos.

    1. Jest przepiękny i bardzo mu kibicuję, żeby rozrósł się jak najbardziej 🙂 Szkoda tylko, że za te 100 lat (my) już nie będziemy go w stanie podziwiać… Za to mam cichą nadzieję, że inni będą mogli to zdjęcie obejrzeć jaki był w 2018r. i sobie porównać ze swoim 2118r. 😉

 3. Grzegorz pisze:

  Twoja cicha nadzieja to dla mnie wielka nadzieja że tak się stanie i ta nasza Polskość będzie rozkwitać. Mamy nowy kawałek przestrzeni który nie sposób nie doceniać. Jest przepiękny i za każdym razem gdy jestem w okolicy to nie mogę się „napatrzeć” mimo że widziałem to 1000 razy.
  Za każdym razem (prawie :)) pod tym samym drzewem ten sam kozak, za każdym razem w tym samym miejscu ten sam krzak owocującej jagody i wiele innych.
  Szkoda że tak ryją ostatnio nasze lasy ale jest to niestety polityka leśna…

  1. Zgadzam się w 100% z tym co piszesz i niestety też zauważyłem coraz większą ingerencję w nasze lasy… które zaczynają wyglądać jak parki. Niby fajnie, niby ładnie… ale osobiście wolę jednak jak jest bardziej „dziko”.

 4. Grzegorz pisze:

  Parki… dobre określenie..

  A zauważyłeś tą małą sosenkę na pierwszym planie zdjęcia? ja dopiero ją dostrzegłem 😉
  Ciekawe ile jeszcze wytrwa?

  A tak na marginesie to zawsze zastanawiało mnie dlaczego na tej polanie obok nic nie rośnie…

  1. Oczywiście, że zauważyłem… Specjalnie też swój rower tak zostawiłem dla porównania 🙂 A tak poza tym to „My” mało wiemy… Te wszystkie pola i łąki, o których myślimy, że są „niczyje”… już dawno zostały sprzedane 🙁 Tak przynajmniej mi się wydaje…

   1. Grzegorz pisze:

    Sprzedawanie naszej polskiej ziemi ma się dobrze, w to nie wątpię… Mam nadzieję że jednak tak nie jest chociaż w tym wypadku, na terenie lasów państwowych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka