Panoramy z lat 2005-2015

Pomysł na robienie panoramicznych zdjęć Jelcza-Laskowic i okolic powstał 10 lat temu. Od tego czasu, nieprzerwanie, powiększa się archiwum fotografii, które pokazują piękno okolicznej przyrody, opisują intrygującą historię tej ziemi, interesujące miejsca naszego powiatu, jednocześnie utrwalają lokalne wydarzenia, czy po prostu dokumentują zwykłe, codzienne życie. Przez ostatnie 10 lat również wiele rzeczy się wydarzyło i bezpowrotnie pozmieniało a fotografie z nimi związane stały się bezcennym źródłem informacji o nie tak dawnej historii tego miejsca.

Dodatkowo: Wszystkim, którzy tutaj zaglądają bardzo dziękuję za zainteresowanie, nie wspominając już o tych, którzy poświęcają swój cenny czas na pozostawienie komentarza – Wam wszystkim za te 10 lat – bardzo mocno i serdecznie dziękuję! Pozdrawiam (jako autor) i do zobaczenia (mam nadzieję) za kolejnych 10 lat w roku 2025!!! 🙂§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka