Odrzańska wsród worków

27/05/2010

odrzanska_waly_woda

Miejsce wykonania panoramy

6 komentarze do “Odrzańska wsród worków”

 1. Kamil pisze:

  Ciekawy kontrast — sielski widok domku pod niebieskim niebem, w otoczeniu soczyście zielonych drzew… i wszystko to zamknięte w kręgu worków z piaskiem, jakby w oczekiwaniu na wodę, która to zniszczy. Bardzo podoba mi się ten kadr.

 2. Te worki to będzie „pamiątka” na zawsze…

 3. Bogdan Mujstra pisze:

  te worki to chyba zrzucali z samolotu totalny nieład

 4. Eh… ja tam narzekać nie chcę i nie lubię, ale tak najnormalniej w świecie to u nas się nie da 😉

  Jestem ciekaw co byś powiedział, jakbym dopisał, że te worki to tam były częścią krajobrazu „gruuubo” po tej powodzi… Nikt nie chciał tego posprzątać… a może bali się jakiegoś jesiennego nawrotu powodzi? :]

 5. Bogdan Mujstra pisze:

  „Powiem” w ten sposób,..w miejscu gdzie mieszkam to byłoby tak..ulica i pobocza własnoscią hrabstwa więc nie ma dyskusji hrabstwo sprząta.Ja też nie lubię narzekać ale wytykanie niedociągłsci i narzekanie zmusza urzędasów do akcji,..prędzej czy póżniej…inaczej nic nie zrobią aż do natępnych wyborów..

 6. No tak – takie „narzekanie” jest w pewnym sensie pozytywne – ale to już materiał na inną stronę www 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka