Przedświątecznie

08-12-2015 |

przedswiatecznie-w-jelczu-laskowicach

Miejsce wykonania panoramy

3 komentarze do “Przedświątecznie”

  1. Wyjątkowo – skomentuję sam sobie to zdjęcie jako pierwszy 😉 Patrząc na nie – mam wrażenie, że zostało zrobione w latach 80-90… a nie w 2015 roku…

  2. Kamil pisze:

    Hehe 🙂 Abstrahując już od samej tematyki „przedświąteczenia”, niezmiennego u nas od naszego dzieciństwa, obstawiam, ze efekt wywołuje połączenie niebieskiego nieba i żółtego-pomarańczowego światła po prawej – z jakiegoś powodu te kolory zdawały się dominować na zdjęciach robionych w tamtym okresie (imho). Być może przez jakieś chemiczne niedoskonałości filmów / procesu. Chociaż wydaje się, że do tej dominacji barwnej nawet dążono w profesjonalnych zdjęciach ( http://4.bp.blogspot.com/-YBoa5RrHu5E/T_X9Hh54D6I/AAAAAAAAEe8/UH3vywISUmg/s1600/?.jpg ). Ot, taka moja teoria 😉

  3. Być może masz rację z tą kolorystyką, aczkolwiek przy innych zdjęciach, które ostatnio zrobiłem, gdzie nawet mocniej te kolory się pokazują aż tak tego nie odczuwam.

    Tutaj chyba jest po prostu taki specyficzny klimat 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *§ WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Zdjęcia oraz inne treści nie mogą być powielane w żadnej formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

© 2005-2019 Wojciech Grzanka. Powered by Kamil Pełka